HAKKIMIZDA

BİZİ YAKINDAN TANIYIN
HİKAYEMİZ
RENOVATİF
İLE BAŞLADI
İLK MARKANIN DOĞUŞU
Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla sosyal medya kullanan kişi sayısı her geçen gün artarken, dijital reklamcılık da 2014 yılında %35 büyüme ile en çok büyüyen sektörlerin başında yer alıyordu. Yine 2014 verilerine göre dünyada toplam 350 milyar dolar olan reklam harcamalarının yarısı geleneksel mecralardan internet reklamlarına kaymıştı.

Pozitif veriler ve sektörün geleceğine olan inancımızla birlikte 2015 yılında sosyal medya yönetimi, internet reklamları ve dijital içerik hizmetleri veren ajansımızı kurduk.
Ajansımız için Renovatif ismini seçtik ve başlangıç dönemi pazarlama stratejimizde kendimize bir hedef kitle belirledik.

O yıllarda İstanbul'un birçok bölgesinde kentsel dönüşüm yaşanmaktaydı. Eski binaların yenilenmesi, İstanbullular için sevindirici olsa da yıkılan binalarda dükkanı bulunan KOBİ'ler için zorlu bir süreçti.

Yıllardır aynı yerde hizmet veren, hizmet bölgesindeki bilinirlik ile gelir elde eden birçok KOBİ'nin müşterileri başka bölgelere taşınmış, dükkanları ya yıkılmış ya da yıkılma ihtimaliyle karşı karşıyaydı.

Öncelikle bu işletmelere güçlü bir dijital kimlik oluşturup eski müşterilerini sosyal medya hesaplarıyla etkileşime geçirmeyi hedefledik. Yeni hizmet bölgelerinde sosyal medya ve Google reklamları yaparak bu KOBİ'lere destek olmayı amaçladık.Önemli bir soruna çözüm üretmek, büyük bir tutku ile işimize başlamamızı sağladı. Bugün başlıyoruz dediğimiz gün ilk müşterimizle anlaştık! KOBİ'ler için bir can suyu olmuştuk. Yeni bir ajans olarak çok para kazanmadık ama bir çözüm arayan işletmeler için faydalı işler yaparak sektör tecrübemizi geliştirdik ve birçok memnun müşteriye sahip olduk.

2015 ve 2016 yıllarında onlarca işletmeye hizmet verdik. İşletme sahipleri onlar için web sayfası yaptığımızı düşünürken biz işin mutfağında markalama yapıyorduk. Bütçeler el verdiğince...

Söz konusu iki yıl boyunca yaptığımız çalışmalar marka yönetimi, internet reklamcılığı, sosyal medya yönetimi ve dijital içerik üretimi konusundaki becerilerimizi geliştirmemize büyük katkı sağladı.
DİJİTAL KİMLİĞİNİ GÜÇLENDİRDİĞİMİZ KOBİ'LERİN MOTİVASYONLARINA ŞAHİT OLDUK. BU MOTİVASYONU GELECEKTE BİRÇOK KOBİ İÇİN SAĞLAMAYI KENDİMİZE AMAÇ EDİNDİK. 2023 HEDEFLERİMİZİ BU AMAÇ DOĞRULTUSUNDA ŞEKİLLENDİRDİK. #HEDEFBiNKOBi
«
2017 yılında, turizmde yaşanan krizle birlikte Alanya bölgesindeki otellere hizmet vermeye başladık. Kriz dönemindeki ihtiyaçları karşılamaya yönelik satış odaklı internet reklamlarımız ve birçok dilde yaptığımız etkili sosyal medya yönetimi çalışmalarımız ile kısa sürede bu bölgedeki müşteri sayımızı artırdık.

Oteller için ürettiğimiz benzersiz ve verimliliği test edilmiş çalışmalar ile Alanya'daki otel yönetimleriyle pozitif iletişim geliştirmeyi başardık. Bu vesileyle Alanya, bizim için ticari bir pazar olmanın ötesinde, bölgesel pazarlamasına katkı sağlamak hedefinde olduğumuz bir bölge haline geldi.

Alanya'nın turizmine katkı sağlamak için oluşturduğumuz stratejiyi incelemek için tıklayın
KRİZ DÖNEMLERİNDE YAPILAN ÇALIŞMALAR ÇOK DEĞERLİ. KISITLI ZAMANINIZ VAR VE YENİ ŞEYLER ÜRETİP BAŞARILI OLMAK ZORUNDASINIZ! BAHANELERİN VE ÖLÇÜMLENEMEYEN SONUÇLARIN BİR ANLAMI YOK! KRİZ SONRASI DİNAMİKLERİ DEĞİŞTİRECEK OLAN İŞTE BU ÇALIŞMALAR!
#WHERETHESUNSMILE
«
PANDEMİ İLE BİRLİKTE DEĞİŞİM KAÇINILMAZ OLDU. MARKA İSMİMİZ DE BU DEĞİŞİMDEN NASİBİNİ ALDI.
«
Pandemi sürecinde öncelikle gelecek konjonktürü anlamaya çalıştık. Ardından hizmet verdiğimiz markalar için 2020 ve 2021 aksiyon planlarımızı hazırladık. Pandemi nedeniyle tüm dünya evdeyken düzenlediğimiz sosyal medya yarışmalarıyla markaları potansiyel müşterilerle etkileşim halinde tuttuk. Düzenlenen yarışmalarda ödül olarak verilmek üzere bir otel için kripto para ürettik.

2023 ve sonrası hedeflerimiz arasında bulunan Marka Sanatları Akademisi'nin ilk eğitimine başlamak için çalışmalarımızı hızlandırdık. 2021 yılı 2. çeyreğinde ilk sınıfın eğitime başlamasını hedefliyoruz.

2023 hedeflerimizle bağlantılı bir iş modeli olan Clikcoin isimli kripto para ürettik. Clikcoin hakkında detaylı bilgi almak ve bilgilendirme e-postası ile anında 25 Clikcoin kazanmak için hemen tıklayın: Clikcoin
2019 yılında usta yönetmen Avni Kütükoğlu ile yollarımız kesişti. sayısız sinema filmi ve dizinin yönetmeni olan Avni Kütükoğlu'nun yönetmenlik kariyerinin reklam filmleri ile başlaması ve aktif olarak eğitmenlik yapıyor olması, bize önemli katkılar sağladı.

Kendisiyle İstanbul'da yaptığımız iş birliğini Alanya bölgesine taşımak üzere ortak hedefler belirledik. Yaşanan pandemi nedeniyle planlarımızı ertelemek zorunda kalsak da 2020 yılında kendisiyle beraber bölgeyi tanımaya yönelik önemli bir seyahat gerçekleştirdik.

Bölgedeki otellerin pandemi sonrası dönemde ihtiyaç duyacakları tanıtım ve reklam filmlerine ürettiğimiz çözümlere ek olarak bölgesel pazarlamaya yönelik önemli projeler geliştirdik.
MARKANIZI DOĞRU ALGIYLA YÖNETMEK VE SATIŞLARINIZI ARTIRMAK İÇİN #ARANINKAZANIN
«
YEPYENİ HİZMETLER VE HEDEFLER İÇİN MARKA İSMİMİZİ DE YENİLEDİK. YENİ İSMİMİZ; MARKA SANATLAR...
«
BiZE YAZIN
GET STARTED WITH CLiK NOW
ADRES
Acıbadem Mahallesi Akasya AVM No:25
İç Kapı No:426, 34660 Üsküdar, İstanbul
TELEFON
(216) 606-26-10
E-POSTA
mail@markasanatlar.com


Lütfen kariyer, proje, fikir, senaryo vb. konulu mesajlarınızı nocrm@markasanatlar.com adresine gönderin.
Made on
Tilda